Про нас

Питання: Що таке «ВІКШИР»?

             Відповідь: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІКШИР" (англ. LIMITED LIABILITY COMPANY "VIKSHIR"), код ЄДРПОУ 41535374 - єдина в Україні компанія, яка є розробником і виробником натуральної продукції, отриманої на основі молекулярних технологій. Наші хіміки-технологи створили технологію, при якій продукція виходить якісної, натуральної і корисною для людства, одночасно. Всі наші розробки, а в подальшому і вся продукція, створювалася на власній базі за сприяння хіміків-харчовиків і технологів з багаторічним стажем, а також зарубіжних фахівців в даній галузі харчової промисловості.

 

Питання: Яким основним напрямком є ​​виробництво "VikShir"?

Відповідь: Основним напрямком є ​​виробництво сумішей спецій широкого застосування. Під сумішами спецій ми маємо на увазі два види продукції:

· Сухі, добре поєднуються суміші, які облагородять будь-який, що готується продукт. Ваші страви гарантовано будуть ексклюзивними і унікальними, завдяки цій продукції;

· Рідкі суміші спецій, які інакше можуть називатися, маринадом.

Така продукція, як копчені: сіль, паприка, томати і т.д., отримана в результаті копчення в спеціальних шафах, під наглядом технологів і хіміків, є «фішкою» «VikShir». Адже дана продукція отримана природним і натуральним, екологічним, копчення, що дуже важливо.

Питання: Які вигоди і переваги я, як простий споживач, можу отримати від покупки продукції "VikShir"? Навіщо мені потрібно купувати продукцію "VikShir"?

Відповідь: Вигоди і переваги нашої продукції в тому, що кожен споживач отримує тільки позитивний, кінцевий результат від використання «VikShir». При цьому Ви без праці вирішите ряд своїх завдань, які завжди виникають при приготуванні страв:

Ø Як додати будь-якому Вашому блюду цікавий і насичений смак, який завжди і всім буде подобатися, при цьому використовуючи, тільки натуральні і природні підсилювачі смаку;

Ø Що необхідно зробити, щоб будь-який приготовану страву мало бездоганним смаком і, найголовніше, щоб його все запам'ятали;

Ø Як в «століття економії» урізноманітнити меню, при цьому витрачаючи мало фінансів і часу;

Ø Як будь-яку страву зробити більш дорогим, при цьому використовуючи тільки доступні і корисні продукти.

Це все можливо здійснити вже сьогодні, завдяки нашим сумішей спецій, а також іншої продукції.

Ми гарантуємо відмінний результат ваших страв.

На цьому ринку ТОВ «ВІКШИР» необхідні, в першу чергу, для того, щоб наше населення і конкретно ВИ, отримували тільки натуральну і перевірену продукцію. Адже дуже важливо, що ми їмо, а також, як ми ставимося до свого харчування і, відповідно, свого здоров'я. Завдяки технологіям «VikShir», ми плануємо поліпшити якість приготованих страв і подарувати можливості отримувати від життя максимум задоволень. Адже наш основний лозунг «Технологія смаку без обмежень».

Підводячи підсумок, хочеться сказати наступне:

Молекулярна кухня - це свіжий погляд на спеції. Ви можете собі їх дозволити. Тільки Вам вирішувати, як і за рахунок чого, покращувати харчування і здоров'я.