Маринади

Маринади

    Хочете краще та швидке рішення для м'яса, риби і овочів? Тоді тут Ви знайдете хороший і цікавий варіант для маринування м'ясних і овочевих виробів.

             Маринади виготовляються на різних засадах: від водної до масляної. Всі основи під маринад мають право називатися хорошими. Вся справа смаків. Ми також пропонуємо Вам спробувати і оцінити маринади нашої ТМ «VikShir» на основі рослинних масел і натуральних соків.

             Переваги: ​​використання тільки таких інгредієнтів, які будь-яке м'ясо зробить соковитим, ніжним і смачним. Маринад настільки простий у застосуванні, що досить просто нанести його на продукт і все. Також ми вирішили зіграти на ціні. У наших маринадів дуже низька дозування. Так 200 грам маринаду може легко замаринувати три кілограми м'яса. Більш того, наш маринад ще і може швидко маринувати м'ясо, рибу та овочі. Тому, вигода нашого маринаду дуже проста і очевидна.

             Недоліки: Через те, що наші маринади складаються з натуральних інгредієнтів, зберігатися він може, не більше чотирьох місяців.

             Купити маринади від ТМ «VikShir» просто. Досить визначитися з самим м'ясом або ж овочами - і все! Ми пропонуємо Вам перед покупкою поспілкуватися з нашим менеджером, який підбере для Вашої страви найкращий варіант, а також, що дуже важливо, надасть Вам знижку на будь-який з маринадів. Навіщо ми це робимо, запитаєте Ви? Дуже просто, ми хочемо Вас долучити до наших смаків. Перед нами стоїть завдання, як можна більше знайти шанувальників натуральних і смачних маринадів. Чим більше Ви будете пробувати нашу продукцію, тим більше у нас є можливість створювати більш унікальні і цікаві маринади.

             Ціна маринаду дуже сильно залежить від складових інгредієнтів. Готуючи самостійно маринад, Ви витратите не тільки грошові кошти, а й свого часу на роботу. Ми хочемо все це зробити за Вас. Роблячи маринади на різних натуральних основах, гарантовано отримаєте відмінний результат на кінцевому продукті.

             Маринади для м'яса, риби, овочів - це завжди відмінне рішення. Маринади для м'яса, риби, овочів від ТМ «VikShir» - це ще й успіх з гарантією на гарне приготування Ваших страв.

             Все вирішено! Ми рекомендуємо нашу продукцію. Отримайте задоволення від Ваших страв. Пам'ятайте, ми готові зробити маринад таким, щоб Ви завжди були задоволені і здивовані. Смаків дуже багато, залишилося підібрати смак маринадів саме для Вас.


Уточнити Пошук

Маринад "Бахарат"

Маринад "Бахарат"

        Коли необхідно швидко замаринувати м'ясо на шашлик, то маринад "Ба..

35.00

Маринад "Зимовий"

Маринад "Зимовий"

    Ціна зазначена за 210 грам, але, за Вашим бажанням, можливі різні фасуванн..

41.00

Маринад "Пікантний шашликовий хіт"

Маринад "Пікантний шашликовий хіт"

Цей пікантний маринад робить будь-який шашлик м'якше і смачніше - це так просто і легко! Зробити..

40.00

Маринад "Хавадж"

Маринад "Хавадж"

    Існує величезна кількість різних рецептів маринадів. Маринад "Хаваджі" унік..

29.00

Маринад для курки "Gallus"

Маринад для курки "Gallus"

    Новий маринад для курки "Gallus" гарантує вам завал компліментів і захопле..

29.00

Маринад "Весняний"

Маринад "Весняний"

    СУПЕР ПОТУЖНИЙ маринад для будь-якого м'яса, який ВИ оціните, адже 1-й упа..

40.00

Маринад "Брест"

Маринад "Брест"

    Підходить для всіх видів м'яса з яловичини, птиці. Маринад, вироблений в Ук..

30.00

Маринад "Соєво-сирний"

Маринад "Соєво-сирний"

    Хочете здивувати себе і своїх близьких? Тоді приготуйте чудовий шашлик в со..

44.00

Маринад "Імбирний"

Маринад "Імбирний"

    Ви готуєте шашлик з різних видів м'яса? Тоді маринад "Імбирний" готове рішення ..

35.00

Маринад "Ківі"

Маринад "Ківі"

    Маринад "Ківі" дуже простий в застосуванні для маринування свинини, м'ясо п..

36.00

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)