Сванська|сіль

Сванська|сіль

     Сванська сіль (груз. სვანური მარილი - Svanuri marili) → це суха суміш солі і спецій, які традиційно використовуються в Сванетії, одному з гірських районів Грузії. Сванські сіль традиційно використовують при приготуванні соусів, супів, м'ясних і рибних страв, овочевих салатів, маринадів, а також при засолюванні /

             Сванетія розташована на північному заході Грузії. Була важкопрохідним районом. Горді жителі Сванетії-Сван, придумали змішувати морську сіль з травами, які у великій кількості виростали в цьому районі. Це вийшло настільки вдало, що дана сіль стала популярною не тільки в Сванетії або Грузії, але і по всьому світу.

             Завдяки наявності трав, даний вид солі дуже насичений вітамінами і мінералами. Наприклад, такими як С, РР, Н, В1, В2, В5, В6, В9, В12, а також натрієм, магнієм, фтором, кальцієм, йодом, залізом, цинком, міддю, селеном. Тому, до чого приймати вітаміни, коли є прекрасна сванська сіль! А саме жителі гірських районів Грузії славляться своїм довгожительством! ∞ Тим більше, що сванську сіль можна порекомендувати в якості заміни звичайної солі при захворюваннях нирок, судин, ревматизмі, зайвій вазі й ожирінні. Підводячи підсумок можна сказати: «Пробуйте і насолоджуйтеся продукцією ТМ« VikShir ».


Cванська сіль

Cванська сіль

    Найоригінальніша продукція, отримана на молекулярної основі, на думку європ..

22.00

Копчена Сванська сіль

Копчена Сванська сіль

    Ціна зазначена за 50 грам, але, за Вашим бажанням, можливі різні фасування..

25.00

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)