Сванська|сіль

Сванська|сіль

     Сванська сіль (груз. სვანური მარილი - Svanuri marili) → це суха суміш солі і спецій, які традиційно використовуються в Сванетії, одному з гірських районів Грузії. Сванські сіль традиційно використовують при приготуванні соусів, супів, м'ясних і рибних страв, овочевих салатів, маринадів, а також при засолюванні /

             Сванетія розташована на північному заході Грузії. Була важкопрохідним районом. Горді жителі Сванетії-Сван, придумали змішувати морську сіль з травами, які у великій кількості виростали в цьому районі. Це вийшло настільки вдало, що дана сіль стала популярною не тільки в Сванетії або Грузії, але і по всьому світу.

             Завдяки наявності трав, даний вид солі дуже насичений вітамінами і мінералами. Наприклад, такими як С, РР, Н, В1, В2, В5, В6, В9, В12, а також натрієм, магнієм, фтором, кальцієм, йодом, залізом, цинком, міддю, селеном. Тому, до чого приймати вітаміни, коли є прекрасна сванська сіль! А саме жителі гірських районів Грузії славляться своїм довгожительством! ∞ Тим більше, що сванську сіль можна порекомендувати в якості заміни звичайної солі при захворюваннях нирок, судин, ревматизмі, зайвій вазі й ожирінні. Підводячи підсумок можна сказати: «Пробуйте і насолоджуйтеся продукцією ТМ« VikShir ».


Cванська сіль

Cванська сіль

    Найоригінальніша продукція отримана на молекулярної основі на думку європей..

21.00 Без податку: 21.00

Копчена Сванська сіль

Копчена Сванська сіль

    Ціна зазначена за 50 грам, але, за Вашим бажанням, можливі різні фасування..

25.00 Без податку: 25.00

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)